Remontatslēdznieks/-ce Bauska

Darba atrašanās vieta:
Bauska
Tavi pienākumi:
  • Atbildēt par visu cauruļvadu – gaisa, tvaika, ūdens, apkures, tehnoloģisko, kondensāta savākšanas – un to armatūru tehnisko stāvokli.
  • Veikt ražošanas iekārtu, palīg iekārtu tehniskā stāvokļa pārbaudes, tehniskās apkopes, mehānisko daļu remontus.
  • Veikt ēku, mēbeļu un cita inventāra remontdarbus.
  • Savlaicīgi pasūtīt nepieciešamās rezerves daļas un materiālus.
  • Izstrādāt, saskaņot un ieviest priekšlikumus ražošanas iekārtu un palīg iekārtu pārbūvei, modernizēšanai, darbības uzlabošanai, darba apstākļu uzlabošanai, energoresursu taupīšanai.
  • Materiāli atbildēt par uzticēto iekārtu un instrumentu esošajām materiālajām vērtībām
  • Savlaicīgi informēt tiešo vadītāju par konstatētajiem iekārtu defektiem, kā arī par iekārtu iespējamiem defektiem.
  • Atbildēt par mehānisko darbnīcu tīrību, kārtību, un ugunsdrošību.
  • Veikt visus tiešā vadītāja uzdotos uzdevumus.
  • Piedalīties tehniskās daļas sagādes jautājumu risināšanā
  • Nepieciešamības gadījumā iekraut/izkraut materiālus un preces ar autoiekrāvēju.

Prasības:

  • Vidējā profesionālā/arodizglītība;
  • Datorprasmes;
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze līdzīgā darbā pārtikas produktu pārstrādes uzņēmumā;
  • Atbildības sajūta, precizitāte, enerģiskums, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu vienā no stabilākajiem, modernākajiem ražošanas uzņēmumiem;
  • Iespēju likt lietā savas zināšanas, pieredzi un idejas;
  • Pilnīgu atbalstu Tavai izaugsmei un draudzīgus kolēģus, kas gatavi dalīties savās zināšanās un pieredzē.
  • Darba bruto algu no EUR 7.90 līdz EUR 9.80 stundā

Darba laiks un vieta: maiņu darbs (dienas un nakts stundas).

Lūdzu, iesniedz savu CV un motivācijas vēstuli, sūtot tos uz e-pastu imants@bdb.lv, info@bdb.lv

Pateicamies visiem pretendentiem, bet informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks virzīti uz nākamo atlases kārtu.
SŪTĪT CV

Pievienojiet savu CV